IMG-20180802-WA0005.jpg
IMG-20180802-WA0009 (1).jpg
IMG-20180802-WA0013.jpg

אני לומד בביה"ס ל-CBT.

למדתי לא מעט בחיי ופגשתי מעט מאוד מרצים שיודעים להעביר הרצאה מעניינת, מדויקת, ומלאת הומור שבסופה אתה מרגיש שיצאת עם חומר שאתה יכול ליישם מיד בקליניקה.

אם את/ה רוצים ללמוד CBT, תלמדו אצלם.

 

שמעון רביד - עו"ס קליני

 

 

בשנתיים האחרונות אני לומד בבית הספר לCBT. ביה"ס משלב רמה מקצועית גבוהה בתכניו המעודכנים וכולל אירוח של אנשי המקצוע מהמובילים בארץ בתחום ה – CBT. בנוסף נוצרה אווירה משפחתית חמה ונעימה בהשראת צוות הניהול של ביה"ס. ממליץ לכל מי שזה רלבנטי להצטרף לתכנית.

ובנימה אישית יותר ,בית הספר היווה אחד מנקודות האור הגדולות בחיי בשנה מאד קשה ומאתגרת שעברתי.

ועל כך תודתי לכולם תלמידים וצוות הניהולי של בית הספר

ראובן סדן

יש המון מסגרות לימודים, סדנאות וקורסים בתחום הטיפול וכך גם בלמודי  CBT . גם פה, כמו בכל תחום, כדאי לבדוק היטב.

על אף שחומר הלימודים אותו חומר  ושיטת הטיפול אותה שיטה, חווית הלימודים יכולה להיות כל כך לא דומה. כמות הלומדים בכתה, המרצים, התרגול וגישת ביה"ס ללימודים ולסטודנטים,  כל אלה ישפיעו על איך יראה  יום הלימודים שלך, על  מידת הענין וההנאה שלך במהלך יום שדורש ריכוז ולמידה רבה, על הטמעת החומר ובסופו של דבר - על השמוש שתעשה כמטפל בידע ובכלים שרכשת. במשך כמה שנים, שוב ושוב, בדקתי את המסגרות השונות, ובכל שנה, החלטתי להמתין שנה נוספת.  לאחר המפגש ההיכרות, החלטתי שזה ביה"ס שאתו יוצאת לדרך. היה שווה לחכות! אני מסיימת שנה מדהימה של למידה. כתה קטנה שמאפשרת למידה ברמה גבוהה, ימי לימודים והרצאות מהמעניינים שהיו לי, גישה אישית, נעימה ורצינית של צוות המרצים והמנהלים של ביה"ס. יום שלישי הוא היום החשוב ביותר שלי בשבוע.   כבר בסיום שנה ראשונה יש השפעה עצומה של הלימודים על עבודתי כמטפלת.  בהמתנה ובציפיה לשנה מרתקת נוספת.

 

דפי פלד

עו"ס נוער וצעירים בסיכון  ומדריכת הורים בשיטת "אייכה" 

שלום, שמי מיכל פרץ ואני עובדת סוציאלית מטפלת משפחתית וזוגית

חוויית הלימודים בביה"ס ל-CBT היא מקצועית מאד, ייחודית ומיוחדת במינה.

- הלימודים מאד מקצועיים ומקיפים וישנה תחושה של השקעה רבה בנו אנשי המקצוע שנלמד לעומק ובאופן יסודי את עקרונות הטיפול הסיביטי.

- הלימודים עצמם מועברים בצורה חווייתית ברורה ובהירה ומאפשרים שימוש פרקטי בקליניקה עם המטופלים

- הנושאים שנלמדים מותאמים למגוון רחב של אוכלוסיות וגילאים שונים: ילדים, נוער, ומבוגרים. טיפולים פרטניים, משפחתיים וזוגיים

- האווירה בלימודים מאד מכילה ומקבלת, נעים להגיע למקום שאנרגיית החיוכים שם דומיננטית

אני ממליצה בחום לכל איש מקצוע שמעוניין להכיר להעמיק ולטפל בסיביטי להגיע וללמוד בביה"ס ל-CBT.

שמי גילי ואני עובדת סוציאלית קלינית, ומסיימת את שנת הלימודים הראשונה שלי במסגרת ביה"ס ל CBT. אני ממליצה בחום על תוכנית הלימודים לכל מי שמעוניין לרכוש כלים וידע בתחום. ההרצאות מעניינות, מעשירות ומספקות כלים פרקטיים לעבודה בשטח עם הפונים. ישנה תחושה של אינטימיות ופרגון בין הסטודנטים, שתורמת מאוד לאווירת הלמידה. בתוכנית יש שילוב מנצח של ידע תאורטי, הדרכה צמודה והתנסות מגוונת בטיפולים. ההוכחה הטובה ביותר ליעילות השיטה והלימודים מתגלמת בשיפור המשמעותי שאני רואה באיכות החיים של הפונים שלי, תוך מספר מועט של פגישות.   

 

תודה רבה,

גילי פיינרמן

בשנתיים האחרונות זכיתי ללמוד בבית הספר לCBT  ברעננה. במהלך הלימודים צללנו לעומק באופן מקצועי ומובנה לעולם המדהים של הטיפול הקוגניטיבי- התנהגותי.  הלמידה בקבוצה יחסית קטנה ( של כ 20 מטפלים) של אנשי מקצוע רציניים ובעלי ניסיון, יצרה אווירה משפחתית ומלכדת, ואיפשרה לימוד חוויתי וליווי אישי. הלמידה העשירה רבות את עולמי האישי והמקצועי והצלחתי ליישם כלים רבים באופן מיידי בעבודתי בקליניקה. תודה לחבריי ללימודים, לעופר ועירית ולמרצים האורחים שהתארחו במהלך תכנית הלימודים.

 

נעמה מוזס 

יועצת חינוכית ומטפלת זוגית משפחתית מוסמכת

"נשמע כמו הרהורי פרידה...לא מאמינה שעברו שנתיים...אני כל כך שמחה שהייתי חלק מהתוכנית הזו...עופר, מקצוען ממדרגה ראשונה, מביא ידע כל כך מחובר ואינטגרטיבי שמלומד בצורה קוהרנטית ויישומית...ואי אפשר שלא לדבר על הארגון הכל כך מקצועי של עירית , אמין, מאורגן, נגיש...בדיוק הנוסחה הנכונה...ותוכנית הלימודים...הכי עדכנית, קוהרנטית, מקיפה ורלוונטית לעולם הטיפול. כל כך נהניתי להיות חלק מקבוצה של אנשים חמים,  מפרגנים, סקרנים ומתובלים בחוש הומור שלומדים באווירת משפחה.... בקיצור שאפו"

 

דאנה תבור

עו"ס קלינית, מטפלת ומדריכה מוסמכת בטיפול זוגי ומשפחתי